Tajlandia to kraj pięknych kobiet i równie atrakcyjnych…ladyboy’ów. Chodzi o Kathoey, czyli osoby trzeciej płci – mężczyzn, którzy czują się (są) wewnętrznie kobietami.
Jeśli wybierasz się do Azji Pd-Wsch i nie wykluczasz seksu z Tajkami, a nie chcesz skończyć w łóżku z Kathoey to warto mieć wyczulone zmysły na pewne kwestie.

Jak rozpoznać ladyboy’a?

1. Wysoki wzrost. Mimo, iż Azjaci (kobiety i mężczyźni) są niscy w porównaniu do „norm europejskich”, to będąc np. w Tajladii można zauważyć, że kobiety są zdecydowanie niższe niż mężczyźni. Zatem wysoka tajska modelka to duża szansa na spotkanie Kathoey.
2. Tony makijażu. I znowu na zasadzie porównania – tajskie kobiety malują się w sposób oszczędny, raczej podkreślając swoją urodę. Jeśli widzisz ładną dziewczynę z grubą warstwą podkładu, z przesadnym makijażem oczu i ust to prawdopodobnie zobaczyłeś Kathoey.
3. Męskie jabłko Adama. Oczywiście zdarza się, że Kathoey operują grdykę, ale nie oszukujmy się, nie wszystkie na to stać.
4. Kathoey są smuklejsze, bardziej muskularne i „żylaste” w porównaniu do kobiet.
5. Duże stopy i dłonie. Tu podobnie jak ze wzrostem – temat jest względny, bo generalnie Azjaci są „mniejsi” niż przeciętni Europejczycy. Obserwując kobiety Azjatki można zauważyć, że mają bardzo drobne dłonie i małe stopy, w odróżnieniu od Kathoey.
6. Kathoey zazwyczaj mają bardzo wyzywający wygląd i głośno się zachowują.
7. Kathoey zwykle przebywają w towarzystwie innych Kathoey.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Go top