Bocas del Toro to raj dla surferów, ze wględu na mnóstwo wysp z pięknymi plażami i dobrą falą:) Można wypożyczyć rowery typu cruiser, czyli nadające się do jazdy po plaży. W mieścinie jest również kilka szkół nurkowania, gdzie można zrobić kursy PADI w bardzo przystępnych cenach (ceny porównywalne do cen w Hondurasie). MariOlka skorzystała z okazji i zrobiła kursy nurkowe oraz przemierzyła wyspę w szerz i wdłuż na rowerach.

Jazda na rowerze miała za każdym razem charakter karaibski, tzn. wolno, bez zbędnego wysiłku, po plaży z mnóstwem przystanków to na zrobienie zdjęcia, podziwianie surferów na falach, wypicie soku z kokosa, czy ochłodzenia się w morzu.

Zobacz film z Bocas del Toro

 

 

 

2 komentarze

 1. Comment by Monia

  Monia Reply Marzec 28, 2013 at 3:46 pm

  Nie wiem ile kosztuje kurs nurkowania w Hondurasie 😛 i nie mam pojecia czy to drogo czy nie, ale wiem co to kurs PADI i super Wam zazroszcze, ze mogliscie go zrobic wlasnie tam! 🙂

  • Comment by mariola

   mariola Reply Czerwiec 22, 2013 at 7:44 am

   Co je prawda to je prawda:) informacyjnie: kurs PADI w PL to wydatek rzędu 1200-1500, w Panamie płaciliśmy 220 USD p.c., a w Hondurasie rzekomo można znaleźć jeszcze taniej (albo w tej samej cenie, czyli 220 USD, ale ta cena pokrywa również koszt zakwaterowania)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Go top